Pigūs skrydžiai
SkrydžiaiViešbučiai  
Palyginti skrydžius

Pas ką ieškome:

pigusskrydziai.lt - apie mus

Kas mes esame...
Pigūs skrydžiai yra galinga ir išskirtinė skrydžių bei viešbučių paieškos programa, kuri peržiūri svarbiausias kelionių interneto svetaines Lietuvoje.

Pigūs skrydžiai suranda geriausius pasiūlymus, skelbiamus daugiau kaip šimte interneto svetainių.

Spragtelėjus vos kartą, Pigūs skrydžiai suras geriausias kainas, kurias siūlo tiek pigių skrydžių, tiek tradicinės oro linijų bendrovės, o taip pat kelionių agentūros.

Visos interneto svetainės, kuriose mes ieškome informacijos, priklauso patikimoms, plačiai žinomoms bendrovėms, teikiančioms garantiją įsigytoms jų paslaugoms.

Pigūs skrydžiai paslauga yra visiškai nemokama, o mūsų parodytos kainos tiksliai atitinka kainas, nurodytas šias paslaugas teikiančių bendrovių interneto svetainėse.

Pigūs skrydžiai neprideda nė cento prie kainų, kurias matote mūsų interneto svetainėje.

Visais įmanomais atvejais Pigūs skrydžiai stengiasi parodyti jums galutines kainas be jokių paslėptų išlaidų, pvz., oro uosto mokesčių, administravimo rinkliavų, priemokų už degalus ir t. t.

Pigūs skrydžiai privalumas yra tai, kad jums pakanka vieną kartą atlikti paiešką, kad rastumėte visus galimus konkretaus maršruto variantus.

Vos per keletą sekundžių Pigūs skrydžiai suranda tai, ko jums patiems tektų ieškoti ištisas valandas, taigi ši programa sutaupo jums daug laiko ir pinigų.

Pigūs skrydžiai panaudotos visos naujausios kompiuterių ir žiniatinklio technologijos, didžiausią dėmesį skiriant vartotojo patogumui.


Kas mes nesame...
Pigūs skrydžiai yra ne kelionių agentūra, o tik vieta, kurioje susitinka norintys pirkti ir parduoti atostogų kelialapius bei bilietus.

Pigūs skrydžiai nieko nepardavinėja.

Pigūs skrydžiai tiesiog parodo jums vienoje vietoje visų kelionių operatorių bei oro linijų bendrovių pasiūlymus ir kainas. Paskui jūs nukreipiami į šių bendrovių interneto svetaines, kuriose jūs galite rezervuoti jums tinkamas keliones ir bilietus.

Mūsų interneto svetainėje nėra įžeidžiančios ar erzinančios reklamos (iššokančių ir po naršykle atsidarančių langelių, reklaminių juostų ir pan.).


Kuo mes skiriamės nuo kitų...
Pigūs skrydžiai yra investavusi daug lėšų į naujausias kompiuterių ir žiniatinklio technologijas, o tai reiškia, kad jūs galite atlikti itin išplėstas paieškas.

Pigūs skrydžiai žiniatinklis pasižymi daugybe savitų funkcijų, kurios visada padės jums rasti geriausią galimą sprendimą ruošiantis kelionei.

Pigūs skrydžiai priemonė „Kainų ieškiklis“ teikia jums galimybę pasinaudoti tūkstančių kitų vartotojų atliktų paieškų rezultatais.

Galinguose Pigūs skrydžiai serveriuose saugomi šimtų tūkstančių ankstesnių paieškų rezultatai, taigi jūs turite galimybę akimirksniu rasti geriausius pasiūlymus.

Jeigu jūsų išvykimo ir atvykimo datos nėra griežtai fiksuotos, paprastu mėnesio grafiku Pigūs skrydžiai iliustruoja geriausią surastą kiekvienos dienos kelionės kainą, todėl jūs galite iš karto pamatyti, kuriomis dienomis keliauti pigiausia.

Tada Pigūs skrydžiai suteikia jums galimybę atnaujinti ankstesnių vartotojų surastas kainas vienu pelės klavišo spragtelėjimu.

Mūsų svetainėje įdiegti detalūs filtrai padeda jums rasti keliones, geriausiai atitinkančias jūsų poreikius.

Savo paiešką galite susiaurinti nurodydami išvykimo ir atvykimo laiką, kainą, operatorių ir net atstumą iki nuo oro uostų iki miesto, į kurį ketinate vykti.

Mūsų „įvairių transporto rūšių palyginimo“ priemonė teikia jums galimybę palyginti kainas, kurias, keliaujant tuo pačiu maršrutu, siūlo skirtingos transporto rūšys, taigi galite matyti, kuo keliauti pigiau – traukiniu, lėktuvu, autobusu ar keltu.

Pigūs skrydžiai mūsų paieškos programoje yra įdiegusi galingą žemėlapių priemonę, kuri teikia jums galimybę matyti visus oro uostus, esančius 150 km spinduliu aplink jūsų išvykimo ar atvykimo tašką.

Naudodamiesi šia žemėlapių priemone, galite atlikti paieškas iš skirtingų oro uostų ir sužinoti, ar yra koks nors pigesnis alternatyvus kelionės maršrutas.

Mūsų įvairių transporto rūšių palyginimo priemonės žemėlapiuose taip pat galite matyti, kur išsidėsčiusios autobusų ir geležinkelio stotys, taip pat keltų terminalai ir oro uostai.

Pigūs skrydžiai sudėtyje yra ir dinamiškas pavadinimų ieškiklis; tai reiškia, kad jei įrašysite mažai žinomo miestelio pavadinimą, mūsų paieškos programa žemėlapyje jums parodys oro uostą, esantį arčiausiai jūsų kelionės tikslo.

Pigūs skrydžiai įsimena paskiausias jūsų paieškas, todėl, grįžus į mūsų svetainę, jums reikės tik spustelėti „atnaujinimo“ mygtuką, kad galėtumėte peržiūrėti naujausius pasiūlymus, atitinkančius tas paieškas.

Pigūs skrydžiai teikia jums galimybę išsispausdinti visą bet kurios paieškos rezultatų sąrašą, kad galėtumėte juo pasinaudoti ateityje.

Remiami saitai