Pigūs skrydžiai
SkrydžiaiViešbučiai  
Palyginti skrydžius
Iš: 
Į: 
Išvykimo data:
Grįžimo data: 
Valiuta:
Suaugę:
Vaikai:
Kūdikiai:
Pas ką ieškome:

Naudojimo sąlygos

Sveiki atvykę! pigusskrydziai.lt savininkas ir operatorius yra Vuelos Baratos Ltd..

pigusskrydziai.lt – tai skrydžių ir viešbučių paieškos programa. Mes nepardavinėjame bilietų. Mes suteikiame savo vartotojams galimybę greitai ir lengvai palyginti bilietų pardavimo ir apgyvendinimo paslaugas teikiančių bendrovių siūlomas kainas.

Naudotis šia svetaine ir joje pateikiama informacija galite tik pareiškę savo sutikimą su šiomis Naudojimo sąlygomis. Jei su jomis nesutinkate, naudotis mūsų paslauga negalite.

Mūsų pateikiama informacija yra orientacinė ir skirta jūsų asmeniniam, nekomerciniam naudojimui. Mes dedame visas įmanomas pastangas, kad mūsų surinkta ir svetainėje rodoma informacija bei kainos būtų kuo naujesnės ir tikslesnės. Tačiau mes neteikiame garantijos dėl svetainėje skelbiamos informacijos tikslumo ir negalime prisiimti atsakomybės už veiksmus ar sprendimus, kylančius iš naudojimosi šia svetaine.

Šioje interneto svetainėje pateikiami hipersaitai į svetaines, kurių operatoriai yra kitos šalys. Mes nekontroliuojame šių svetainių ir neprisiimame atsakomybės bei nepriimame pretenzijų dėl minėtų svetainių turinio.

Remiami saitai