Pigūs skrydžiai
SkrydžiaiViešbučiai  
Palyginti skrydžius
Iš: 
Į: 
Išvykimo data:
Grįžimo data: 
Valiuta:
Suaugę:
Vaikai:
Kūdikiai:
Pas ką ieškome:

DUKKas yra pigusskrydziai.lt?

Ar jūs parduodate bilietus?

Ar turiu sumokėti, kad galėčiau naudotis pigusskrydziai.lt?

Kokią funkciją atlieka priemonė „Palyginti skrydžius“?

Kaip veikia priemonė „Žemų kainų ieškiklis“?

Kokią funkciją atlieka „įvairių transporto rūšių palyginimo“ priemonė?

Kodėl radau kainą, kuri skiriasi nuo kainos, nurodytos operatoriaus svetainėje?


Kas yra pigusskrydziai.lt?

Pigūs skrydžiai yra galinga ir išskirtinė skrydžių bei viešbučių paieškos programa, kuri peržiūri svarbiausias kelionių interneto svetaines Lietuvoje. Pigūs skrydžiai suranda geriausius pasiūlymus, skelbiamus daugiau kaip šimte interneto svetainių. Spragtelėjus vos kartą, Pigūs skrydžiai suras geriausias kainas, kurias siūlo tiek pigių skrydžių, tiek tradicinės oro linijų bendrovės, o taip pat kelionių agentūros. Pigūs skrydžiai privalumas yra tai, kad jums pakanka vieną kartą atlikti paiešką, kad rastumėte visus galimus konkretaus maršruto variantus. Vos per keletą sekundžių Pigūs skrydžiai suranda tai, ko jums patiems tektų ieškoti ištisas valandas, taigi ši programa sutaupo jums daug laiko ir pinigų.

Ar jūs parduodate bilietus?

Pigūs skrydžiai nieko nepardavinėja. Pigūs skrydžiai yra ne kelionių agentūra, o tik vieta, kurioje susitinka norintys pirkti ir parduoti atostogų kelialapius bei bilietus. Pigūs skrydžiai tiesiog parodo jums vienoje vietoje visų kelionių operatorių bei oro linijų bendrovių pasiūlymus ir kainas. Paskui jūs nukreipiami į šių bendrovių interneto svetaines, kuriose jūs galite rezervuoti jums tinkamas keliones ir bilietus. Nėra jokių komisinių ar mokesčių. Kai palyginsite pasiūlymus ir nuspręsite, kuris iš jų jums yra tinkamiausias, atitinkamas operatorius apdoros jūsų užsakymą ir pirkimą.

Ar turiu sumokėti, kad galėčiau naudotis pigusskrydziai.lt?

Pigūs skrydžiai galite naudotis visiškai nemokamai, o mūsų parodytos kainos tiksliai atitinka kainas, nurodytas šiuos pasiūlymus teikiančių bendrovių interneto svetainėse. Pirkimo sutartį sudarote su pradiniu pardavėju, o sutartyje nurodoma lygiai tokia pat kaina, kokia nurodyta tos bendrovės interneto svetainėje. Pigūs skrydžiai neprideda nė cento prie kainų, kurias matote mūsų interneto svetainėje.

Kokią funkciją atlieka priemonė „Palyginti skrydžius“?

Pigūs skrydžiai išsiunčia jūsų paieškos užklausą į mūsų didžiulės apimties kelionių informacijos duomenų bazę, tada mes surenkame jums reikiamą informaciją ir pateikiame ją viename puslapyje. Tai teikia jums galimybę palyginti kainas ir išsirinkti pasiūlymą, kuris geriausiai atitinka jūsų asmeninius kelionės poreikius. Kai jūs pasirenkate skrydį ar viešbutį, mes pateikiame jums tiesioginę nuorodą į paties operatoriaus interneto svetainę, kurioje galite įforminti savo užsakymą.

Kaip veikia priemonė „Žemų kainų ieškiklis“?

Pigūs skrydžiai „Kainų ieškiklis“ teikia jums galimybę pasinaudoti ankstesnių paieškų, kurias atliko tūkstančiai kitų vartotojų, rezultatais. Mūsų žiniatinklio serveriuose saugomi šimtai tūkstančių ankstesnių paieškų rezultatai, todėl akimirksniu galite rasti geriausius pasiūlymus. Jeigu jūsų išvykimo ir atvykimo datos nėra griežtai fiksuotos, paprastu mėnesio grafiku Pigūs skrydžiai iliustruoja geriausią surastą kiekvienos dienos kelionės kainą, todėl jūs galite iš karto pamatyti, kuriomis dienomis keliauti pigiausia. Tada Pigūs skrydžiai suteikia jums galimybę atnaujinti ankstesnių vartotojų surastas kainas vienu pelės klavišo spragtelėjimu. Būtina atkreipti jūsų dėmesį, kad skirtingai nei priemonė „Palyginti skrydžius“, „Kainų ieškiklis“ neieško kainų realiuoju laiku. Jums pateikiami ankstesnių paieškų rezultatai, kuriuos paskui būtina atnaujinti, kad sužinotumėte naujausią kainą.

Kokią funkciją atlieka „įvairių transporto rūšių palyginimo“ priemonė?

Jei spragtelėsite Pigūs skrydžiai „įvairių transporto rūšių palyginimo“ priemonę, galėsite palyginti to paties maršruto kainas, kurias siūlo skirtingos transporto rūšys.

Kodėl radau kainą, kuri skiriasi nuo kainos, nurodytos operatoriaus svetainėje?

Pigūs skrydžiai ieško informacijos operatorių interneto svetainėse taip pat, kaip ir kitos žiniatinklį žvalgančios paieškos programos. Mūsų rodomos kainos galioja tuo metu, kai mes gauname informaciją iš oro linijų bendrovės ar operatoriaus; deja, kelionių kainos greitai keičiasi, ypač tada, kai išvykimo arba registracijos data yra visiškai arti. Nors mes dedame visas pastangas, kad mūsų rodomos kainos ir informacija būtų tikslios, kartais dėl operatoriaus svetainės arba tinklalapio struktūros pasikeitimo gali įvykti laikina klaida, dėl kurios parodomos neteisingos kainos ir informacija. Jei pastebėsite skirtumų tarp kainų, nurodytų Pigūs skrydžiai ir kainų, pateiktų operatorių originalioje svetainėje, labai prašome mus informuoti.

Remiami saitai