Pigūs skrydžiai
SkrydžiaiViešbučiai  
Palyginti skrydžius
Iš: 
Į: 
Išvykimo data:
Grįžimo data: 
Valiuta:
Suaugę:
Vaikai:
Kūdikiai:
Pas ką ieškome:

PRIVATUMO PRANEŠIMAS

pigusskrydziai.lt žiniatinklio paslaugos

1. Bendroji informacija

Šio privatumo pranešimo tikslas – apibūdinti, kaip apdorojame jūsų asmeninius duomenis; kokius asmeninius duomenis mes renkame, kaip duomenys naudojami ir kam duomenys atskleidžiami. Be to, mes jums paaiškiname, kaip galite kontroliuoti savo asmeninių duomenų apdorojimą.

Mes teikiame nepriklausomas žiniatinklio paslaugas, ieškos modulį, kuris padeda rasti ir palyginti skrydžius, viešbučius, kitus kelionių produktus ir susijusias žiniatinklio paslaugas. Šis privatumo pranešimas taikomas mūsų interneto svetainių naudotojams (toliau „jūs”).

Asmeniniai duomenys reiškia informaciją, kuri leidžia asmenį tiesiogiai arba netiesiogiai identifikuoti kaip individualų asmenį. Prie asmens duomenų priskiriamas naudotojo interneto protokolo (IP) adresas.

2. Valdytojo ir kontaktinė informacija

Stephen Marner
Įmonė: Vuelos Baratos Ltd.
Įmonės ID: NI049515
Adresas:
5-6 Magazine St
Derry / Londonderry
BT48 6HJ
Jungtinė Karalystė
El. paštas: privacy@pigusskrydziai.lt

3. Jūsų asmeninių duomenų apdorojimas

Mes renkame ir apdorojame tik asmeninius duomenis, kurie tiesiogiai susiję ir būtini šiame privatumo pranešime nurodytais tikslais. Jūs nurodote mums asmeninius duomenis, įvesdami juos į mūsų svetainės puslapį arba naudodami svetainę. Mes taip pat renkame 3-ųjų šalių asmeninius duomenis….

Apdorojimo tikslas Asmeniniai duomenys Saugojimo laikotarpis
Tinklalapio ieškos modulio nurodymas IP adresas
Sesijos ID
Jūsų kelionės planai, t.y. skrydis ir (arba) viešbučio ieškos parinktys (maršrutai, paskirties vietos, datos, keliaujančių asmenų skaičius, pasirinkta kalba, valiuta)
12 mėnesių
Svetainės efektyvumas IP adresas (šalies duomenys)
Operacinė sistema
Naršyklės programinė įranga
Ekrano skiriamoji geba
12 mėnesių
Paslaugų tobulinimas Svetainė, nukreipusi jus pas mus
Svetainė, kurioje sužinojote
naudotojo veiksmų duomenis (pvz., spustelėjimų informacija, naudojimo ir veiksmų data bei laikas)

Analizė: elgesys (aplankyti puslapiai, sugrįžtantys naudotojai, atmetimo rodiklis, konvertavimo eiga) ir naudotojo nuostatos (kilmės šalis, operacinė sistema, ekrano skiriamoji geba)
12 mėnesių
Svetainės turinio tobulinimas, įskaitant suasmenintą turinį IP adresas
naudotojo veiksmų duomenys (pvz., spustelėjimų informacija, veiksmo atlikimo data bei laikas)

Žr. mūsų slapukų privatumo puslapį: https://www.pigusskrydziai.lt/cookiepolicy.aspx
12 mėnesių
Asmeninio el. naujienlaiškio platinimas prenumeratoriams Prenumeratos data: vardas ir el. pašto adresas, papildomi savanoriški duomenys, susiję su jūsų adresu ir artimiausiu oro uostu, kalba
IP adresas
Kai prenumeratorius atšaukia prenumeratą
Kliento paslaugos
Atsiliepimo formos duomenys: vardas, el. pašto adresas ir komentarai / pasiūlymai (į kuriuos gali būti įtraukiami asmeniniai duomenys)
IP adresas
Data ir laikas
Su atsiliepimu susijęs atitikimas
36 mėnesiai po atsiliepimo užklausos išsprendimo / įvykdymo
Naujų kontaktų rinkimas
„Facebook” pranešimai
36 mėnesiai po pranešimo gavimo.

Asmeninių duomenų apdorojimo juridinis pagrindimas yra mūsų teisėtas siekis

  • nemokamai teikti naudotojams labai naudingas žiniatinklio paslaugas,
  • tobulinti naudotojams teikiamas mūsų paslaugas / svetainę
  • tobulinti naudotojų patirtis naudojantis mūsų paslauga / svetaine

ir jūsų sutikimas el. paštu (tiesioginė elektroninė rinkodara) gauti naujienas ir įdomų turinį, susijusį su mūsų paslaugomis. Bet kada galite atšaukti savo sutikimą atsisakydami naujienlaiškių prenumeratos pagal naujienlaiškio instrukcijas. Alternatyviai galite atsisakyti prenumeratos naudodami mūsų svetainės prenumeratos atsisakymo funkcijas.

Mes taip pat galime apdoroti asmeninius duomenis dėl juridinių įsipareigojimų, pvz., informacijos saugos ir sukčiavimo prevencijos.

Mūsų renkami asmeniniai duomenys išsaugomi laikotarpiui, kuris būtinas tikslams, nurodytiems šiame privatumo pranešime įgyvendinti, nebent pagal įstatymą būtų reikalingas ilgesnis saugojimo laikotarpis arba mums jis būtų reikalingas savo juridinėms teisėms saugoti. Po to asmeniniai duomenys bus šalinami per atitinkamą laikotarpį arba laikomi anoniminiais.

Sekimas ir automatinis sprendimų priėmimas, įskaitant profiliavimą

Siekdami tobulinti paslaugą ir siūlyti jums geresnę paslaugą ir kliento patirtį, mes sekame paslaugų naudojimą ir elgseną mūsų svetainėje. Mes taip pat naudojame duomenis rinkodaros ir vidinio vystymo tikslais. Žr. mūsų atskirą slapukų politiką: https://www.pigusskrydziai.lt/cookiepolicy.aspx

4. Asmeninių duomenų gavėjai

Jūsų asmeniniai duomenys bus pasiekiami visiems mūsų prekyženkliams, svetainėms, programoms arba įmonėms, susijusioms su Vuelos Baratos Ltd.

Asmeniniai duomenys taip pat bendrinami tarp partnerių ir paslaugų teikėjų.

Mes atskleidžiame jūsų asmeninius duomenis šiems gavėjams:

Gavėjų kategorija Gavėjai
Pagrindiniai partneriai, skrydžiai, traukiniai, autobusai, viešbučiai, automobilių nuomos punktai, pervežimai iš / į oro uostą, automobilių statymas oro uoste, ekskursijos ir kelionės, renginiai, koncertų bilietai. Oro linijos, kelionių agentūros, internetinio rezervavimo teikėjai, viešbučių tinklai, viešbučių rezervavimo teikėjai, autobusų linijos, keltų operatoriai, traukinių rezervavimo teikėjai, geležinkelio kompanijos, automobilių nuomos rezervavimo teikėjai, automobilių nuomos įmonės, pervežimo iš / į oro uostą operatoriai, automobilių statymo vietos oro uoste rezervavimo teikėjai, ekskursijų ir kelionių įmonės, renginių ir bilietų rezervavimo teikėjai.
Pilnas sąrašas nurodytas mūsų svetainėje: https://www.pigusskrydziai.lt/airlines.aspx
Partnerių tinklai „Tradedoubler”, „Zanox”, „Commission Junction”, „hasoffers / Tune”, „Trade tracker”, „Time One Performance”, „Webgains”, „Google Adsense”, „Doubleclick”.
IT / žiniatinklio paslaugų teikėjai / partneriai
Naudotojo patirtis, rinkodara, reklamavimas, įskaitant asmeninį turinį „Google maps”, „Google AdSense”, „Google Ad Service”, „Google DoubleClick”, „Commission Junction”
Statistika ir ataskaitos „Google Analytics”
Socialinės žiniasklaidos sąveika „Twitter”, „Facebook” ir „Google+”

Mūsų partnerės ir pasiūlymo teikėjos yra tik patikimos trečiosios šalys, bet mes skatiname jus peržiūrėti šių svetainių privatumo politikas, kad suprastumėte jų vykdomas jūsų informacijos rinkimo ir naudojimo procedūras, kai spustelite saitą į kitą svetainę.

Perdavimas už ES / EEE

Kai asmeniniai duomenys perduodami už ES / EEE ribų, perdavimas yra apsaugomas teisinėmis priemonėmis ir atitinkamomis apsaugomis. Šie gavėjai gali apdoroti duomenis už ES / EEE:

Gavėjas Perdavimo apsauga
„Google Analytics” ES-JAV privatumo skydas
„Commission Junction” ES-JAV privatumo skydas
„HasOffers /Tune” ES-JAV privatumo skydas
„Google Adsense” ES-JAV privatumo skydas
„Google Adwords” ES-JAV privatumo skydas

Kiti perdavimai

Be to, mes galime bendrinti jūsų informaciją dėl susijungimo, mūsų turto pardavimo arba finansavimo ar įsigijimo viso ar dalies mūsų verslo bei dėl kitų panašių sandorių.

Asmens duomenys taip pat atskleidžiami trečiosioms šalims, jei to reikalaujama pagal kompetentingų institucijų taikomą įstatymą, potvarkį ar nurodymą ir tiriant galimus produktų ir paslaugų naudojimo pažeidimus taip pat siekiant užtikrinti produktų ir paslaugų saugą.

5. Asmeninių duomenų apsauga

Mes įsipareigojame laikytis taikomų duomenų apsaugos nuostatų saugos reikalavimų taip pat apdoroti asmeninius duomenis laikantis gerosios apdorojimo praktikos.

Asmeniniai duomenys yra apsaugoti naudojant reikiamas technines ir organizacines priemones. Mes kaupiame informaciją saugioje IT aplinkoje, kuri yra apsaugota naudojant reikiamas apsaugos technologijas. Mūsų darbuotojai ir apdorotojai, kurie tvarko asmeninius duomenis, privalo užtikrinti visišką asmeninių duomenų konfidencialumą. Prieiga prie asmeninių duomenų suteikiama tik tiems darbuotojams, kuriems informacija reikalinga savo darbinėms užduotims atlikti. Darbuotojai ir apdorotojai turi asmeninius ID ir slaptažodžius.

Mes informuojame valdžios institucijas ir naudotojus apie duomenų pažeidimus pagal galiojantį (-čius) informacijos saugumo ir duomenų apsaugos reglamentą (-us).

6. Jūsų teisės ir priežiūros institucija

Turite teises, nurodytas galiojančiuose duomenų apsaugos įstatymuose.

  • Jūs turite teisę patvirtinti, kai apdorojame jūsų asmeninius duomenis.
  • Jūs turite teisę patikrinti ir gauti prieigą prie savo asmeninių duomenų ir mūsų reikalauti pateikti jums duomenis raštu ar elektroniniu būdu
  • Jūs turite teisę pataisyti neteisingus ar neišsamius asmeninius duomenis. Jūs taip pat turite teisę mūsų reikalauti pašalinti duomenis
  • Jūs turite teisę perduoti kitam valdytojui jūsų pateiktus asmeninius duomenis (vadovaujantis jūsų sutikimu ar sutarties santykiais)
  • Jūs turite teisę reikalauti mūsų apriboti jūsų asmeninių duomenų apdorojimą, laikantis duomenų apsaugos teisės aktuose nustatytų sąlygų
  • Jūs turite teisę prieštarauti jūsų asmeninių duomenų apdorojimui tam tikrais tikslais, pvz., jūs turite teisę prieštarauti bet kokio duomenų apdorojimo ar perdavimo tiesioginei rinkodarai
  • Jei jūsų asmeninių duomenų tvarkymas yra grindžiamas sutikimu, jūs turite teisę bet kada atšaukti sutikimą (atšaukimas neturi įtakos sutikimu iki jo atšaukimo grindžiamo apdorojimo teisėtumui)

Galite pasinaudoti savo teisėmis ir pateikti prieigos prie kontaktinės informacijos prašymą šio privatumo pranešimo pradžioje. Gavę visą reikiamą jūsų prašymo informaciją (įskaitant asmens tapatybės patvirtinimą), mes pradėsime apdoroti jūsų prašymą. Mes dėsime visas pastangas apdoroti jūsų prašymą per vieną mėnesį.

Galime atmesti nepagrįstai pasikartojančius, perteklinius arba akivaizdžiai įžeidžiančius (akivaizdžiai nepagrįstus) prašymus.

Jei manote, kad mūsų vykdoma jūsų asmeninių duomenų apdorojimo veikla prieštarauja Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui (GDPR) (ES) 2016/679, turite teisę pateikti skundą vietinei duomenų apsaugos priežiūros institucijai.

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
Žygimantų str. 11-6a
011042 Vilnius
Tel. + 370 5 279 14 45
Fax +370 5 261 94 94
e-mail: ada@ada.lt
Interneto svetainė: http://www.ada.lt/

7. Šio privatumo pranešimo pakeitimai

Kartkartėmis, jei reikia, galime keisti šį privatumo pranešimą. Visi jo pakeitimai bus matomi mūsų svetainėje, kurioje patalpintas šis privatumo pranešimas.

Šis privatumo pranešimas buvo paskelbtas 2018 m. gegužės 23 d., versija 2.0

Keisti istoriją

Versijos numeris Keisti apibūdinimą Data
versija 2.0 2018 m. gegužės 23 d
Remiami saitai