Pigūs skrydžiai
SkrydžiaiViešbučiai  
Palyginti skrydžius
Iš: 
Į: 
Išvykimo data:
Grįžimo data: 
Valiuta:
Suaugę:
Vaikai:
Kūdikiai:
Pas ką ieškome:

Privatumo politika

Šis pareiškimas dėl privatumo sudarytas tam, kad mūsų vartotojai žinotų, kokią informaciją mes renkame ir kaip ją naudojame.

Iš vartotojų gaunamą informaciją mes renkame keliose skirtingose mūsų interneto svetainės vietose, tačiau informacijos apie jus mes niekam neparduodame, su niekuo nesidalijame ir niekam nenuomojame.

Norint gauti kai kurias paslaugas, būtina užsiregistruoti, pvz., užsisakant mūsų naujienraštį, kuris siunčiamas el. paštu. Mes renkame tą asmeninio pobūdžio informaciją, kurią jūs pateikiate registuodamiesi, pavyzdžiui, jūsų vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Jūs galite savo nuožiūra pateikti papildomos informacijos, pvz., nurodyti artimiausią išvykimo oro uostą. Šią informaciją mes naudojame siekdami kuo geriau prisitaikyti prie jūsų asmeninių poreikių.

Siekdami, kad mūsų svetainė būtų dar naudingesnė, mes taip pat renkame informaciją apie tai, kaip jūs naudoatės mūsų svetaine. Šią informaciją mes galime panaudoti norėdami pateikti būtent jus dominančią medžiagą, kaip antai skrydžių pasiūlymus iš artimiausio oro uosto, kurie jus galėtų sudominti.

Kad galėtume patobulinti savo interneto svetainę, mes galime tinkti techninio pobūdžio informaciją, gaunamą iš jūsų naršyklės, pvz.:

 •  Jūsų IP adresą – kad žinotume, kurioje šalyje gyvenantys vartotojai lankosi mūsų svetainėje.
 •  Jūsų naudojamą operacinę sistemą.
 •  Jūsų naudojamą žiniatinklio naršymo programinę įrangą.
 •  Jūsų monitoriaus ekrano skiriamąją gebą.
 •  Svetainę, kuri nukreipė jus į mūsų svetainę.

„Slaptukas“ – tai nedidelis teksto failas, kuris išsiunčiamas į jūsų kompiuterį, kaip apsilankote kurioje nors svetainėje. Kai apsilankote pigusskrydziai.lt, mes galime priskirti jums vieną ar daugiau slaptukų. Kai apsilankysite mūsų svetainėje kitą kartą, slaptukas padės mums atpažinti jūsų naršyklę.

Mūsų priskirtuose slaptukuose saugomos vartotojo pirmenybinės parinktys, pvz., jums patogiausias išvykimo oro uostas; tai padeda mūsų reklamuotojams parinkti tinkamas rekomendacijas.

Mes bendradarbiaujame tik su gerą reputaciją turinčiomis trečiosiomis šalimis ir pateikiame tik jų pasiūlymus, tačiau mes neatsakome už kitų interneto svetainių privatumo praktiką. Kai spragtelite nuorodą ir pereinate į kitą svetainę, mes patariame perskaityti šių svetainių privatumo politiką ir išsiaiškinti, kokiu būdu jos renka ir naudoja iš jūsų gautą informaciją.

Remiami saitai